Przejdź do treści

6.jpg

PRZESTRZEŃ

Darmowa przestrzeń biurowa, sala szkoleniowo - konferencyjna, multimedia, open space - Aktywator to przede wszystkim doskonałe miejsce do pracy!

WIEDZA

Szkolenia, Mentoring, Doradztwo - to wszystko znajdziesz u nas całkowicie za darmo i w dodatku - w przystępnych godzinach!

LUDZIE

W naszym OpenSpace rodzą się pomysły, które napędzają do działania, nawiązują się kontakty biznesowe i nie tylko.

Dołącz do słupskiej społeczności startupów już dziś!
Razem możemy więcej.

Chcesz dołączyć?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online lub przyjdź do nas i zrób to na miejscu!

AKTYWATOR - CO TO JEST?

aktywator-slupsk.jpg

Aktywator - Dom Startupów to miejsce, w którym wesprzemy was zarówno w założeniu, jak i prowadzeniu firmy. Począwszy od pomocy księgowo-prawnej, marketingowej, IT, aż po przestrzeń biurową i salę konferencyjną i multimedia. Szeroka oferta szkoleniowa pomoże wam poprawić swoje kompetencje i dowiedzieć się wielu przydatnych przy prowadzeniu jednoosobowej działalności rzeczy. Aktywator, to nie tylo wsparcie merytoryczne, ale też wartości, których nie sposób wycenić - uśmiechniętą i pozytywną ekipę gotową podzielić się z wami doświadczeniem i kreatywnością, pomóc przezwyciężyć trudności związane z prowadzeniem działalności i wesprzeć radą. „Niemożliwe”, czy „nie da się” to słowa,które nie występują w naszych słownikach. A to wszystko – całkowicie bezpłatnie!

Aktualności

LIVE ‼️ TWÓJ BIZNESPLAN - 11.08.2020 r., godz. 12.00

LIVE ‼️ TWÓJ BIZNESPLAN - 11.08.2020 r., godz. 12.00

10.08.2020

Masz pomysł na własny biznes? Świetnie! Kolejnym etapem będzie przygotowanie planu strategicznego firmy, czyli biznesplanu.

czytaj dalej
Bezpłatne doradztwo biznesowe

Bezpłatne doradztwo biznesowe

29.06.2020

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć? A może nie masz środków finansowych?

czytaj dalej
Dotacje na kapitał obrotowy

Dotacje na kapitał obrotowy

09.06.2020

Celem naboru jest wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów o co najmniej 30% w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

czytaj dalej
back to top